Produkty

Zdravá skladba pro vaše tělo


Nebude zrovna řeč o relaxační hudbě, která je také výborným lékem proti uspěchané době, ale nyní budeme směřovat ke zdravému způsobu samotného jídla. Jen si představte, dostatečně jíst, několikrát denně, velké porce a ještě k tomu hubnout? Že to je jen blábol a není to v realitě možné? Je to možné, ovšem má to svá pravidla a to je složení vašeho jídelníčku a také způsob, jakým se celkově stravujete. Zdravý jídelníček je takový, který respektuje zdravý životní styl člověka samotného. Měl by mít přiměřenou energetickou hodnotu a správné poměry bílkovin, sacharidů a tuků. Samozřejmě nesmí chybět pestrost a také to musí chutnat. Také to nechce stereotyp, ale oživení. K hubnutí nám může pomoci nenásilný dietní program, , který má velké úspěchy po celém světě nejen v redukci váhy, ale i v nastartování správného metabolismu v těle.

zdravé jídlo

Individuální jídelníček

Při skládání stravy nezáleží jen a pouze na potravinách. Každý jedinec je zkrátka jedinečnou osobou a každému chutná něco jiného. Hodně rozhodující je i styl zaměstnání nebo aktivity. Podle toho jak moc jste aktivní, sportovci nebo jaký je vůbec celkově na tom váš zdravotní stav a nesmíte zapomenout ani na chutě. Každému totiž chutná a vyhovuje něco úplně jiného. A zapomeňte na mýtus, že každá dieta musí být nepříjemná a drastická. Správná redukce váhy posuzuje nejen vaše rozměry, ale i celkový životní styl a stav. Poté se stává přirozenou a bez pocitu hladu.

kuře

Proteinová dieta

Také se můžete setkat i s jinými názvy jako je bílkovinná, bílkovinnová, ketogenní, ketonová nebo keto dieta. Zkrátka obsahuje potraviny, kde je zvýšený obsah bílkovin. Jejich velkým plusem je, že dokážou potlačit chuť na sladké a udrží takový ten pocit plného žaludku poměrně dlouhou dobu. Pokud přece jenom by se ozval hlad, zelenina tento hladový prostor dostatečně zaplní. Samozřejmostí je dodržovat pitný režim a v rámci možností i nějakou tělesnou aktivitu. Výsledky se zaručeně dostaví u každého, dokonce i muži mohou začít s tímto způsobem zdravého stolování.