Produkty

Používejte, třeba sáčky s klopou

Je dost možné, že jste si kdysi sáčky se samolepící klopou pořídili, protože jste je na něco potřebovali. Ale jak šel čas, už jste dávno zapomněli, že je stále máte. Protože se neprodávají po kusech, museli jste si tenkrát koupit celé balení. Kde je jim nyní konec, viďte? Ale také je možné, že vůbec netušíte, že nějaké takové sáčky klopou opatřené existují.

certifikát

Jsou vážně praktické pro mnoho použití.
Pevný a průhledný sáček, který se dá samolepící klopou uzavřít, se hodí vždycky. Nevěříte? Ukažme si to na několika příkladech.

  1. Vaše děti určitě získávají během svého dětství různé diplomy na letních táborech. Nebo dostávají ve školce ocenění za něco mimořádného. A co teprve certifikáty! Vyhazujete je? Kdepak. Je to Vaše pýcha. Uskladňujete je. Což takhle vzít tyto sáčky s klopou a po vložení diplomu je pevně, ale velmi snadno uzavřít? Až dojde na to, že si chcete zavzpomínat, nemusíte je odnikud pracně lovit. Dokonce je ani při prohlížení nezašpiníte. Je to jednoduché, nebo snad ne?
  2. Využití vlastností této obalové techniky, jako je průhlednost, pevnost a neprodyšnost, můžete realizovat v domácnosti i na dokumenty, které Vás provázejí celým Vaším životem, a přece je denně nepotřebujete. Takto uschované dokumenty určitě neprojdou rychlým stárnutím, jako kdybyste je měli jen tak uložené v nějaké zaprášené krabici.
  3. A kdybyste chtěli nějaké listinné spisy posílat poštou, určitě byste je mohli ochránit sáčkem se samolepící klopou. Než je vložíte do obálky k odeslání. Nikdy nevíte, jestli pošťákovi nespadne Váš dopis do louže. A to by zrovna nebylo dobré. Voda jen těžko projde igelitem.
  4. Nakonec můžete poslat i šálu, kterou nejprve vložíte do sáčku s klopou, a teprve potom do plastové obálky. Jištění máte dvojí. Ptáte se, proč zrovna šálu? No, tu si u Vás zapomněla návštěva, která je už dávno doma. Emailem jí těžko budete posílat. A kdoví, kdy se návštěva zase ukáže.

sáček s klopou
Používáním rozmanité obalové techniky, která je pro Vás kdykoliv k dispozici, ušetříte čas s přemýšlením, kam to dát, do čeho to uložit.