Muži

Pánové gentlemani

Muži jsou úplně všude. Ať si to přejeme nebo ne, muži jsou všude. A že jich je. A jsou i tam. kde je nechceme. Jsou různí a my ženy víme, že někdy je to s nimi velmi těžké. No, někdy. Myslím, že skoro pořád. Muži myslí jinak než my ženy, a proto je mezi námi takový rozdíl. Jen si prosím nemyslete, že to myslím nějak zle nebo že jsem zhrzená žena, co je bez muže. Ne, to není pravda. Jsem zamilovaná už šest let a pěkně to ve vztahu klape. Jenže když to vezmu obecně, tak se ženy od mužů hodně liší. A to nemyslím samozřejmě anatomicky, ale hlavně myšlením. Muži mají moc rádi adrenalin a jsou taky více majetničtí než ženy. Většina mužů je více žárlivá než ženy, a to dokazují i průzkumy.

Muži mají rádi sport.

Navíc pánové jsou taky více bojovní a všechno si berou osobně. Zatímco my ženy se spíše urazíme a řešíme problémy tak, že s es někým třeba pár dní nebavíme. Musím říct, že bohužel já urážlivá jsem a hodně mi to vadí. Chtěla bych to změnit, chtěla bych změnit svou cholerickou povahu, ale věřte, že mi to nejde. Snažím se změnit, ale mě to nejde. Vždycky tak jako tak vybouchnu i kvůli každé blbosti. Chtěla bych všechno hodit za hlavu jako můj muž. Muži to mají lehčí taky v tom, že se neuráží a jdou na věc přímo. A taky nemusí rodit! To je podle mě největší výhoda mužů, že nemají porodní bolesti a pak třeba poporodní problémy.

Muži jsou hodně různí.

Sice je hodně pěkné, že my ženy máme zase silnější mateřský pud, který bych za nic neměnila, ale ty porodní bolesti. Ach jo. To mě docela dost mrzí, že si je pánové tak na deset minut nemohou zažít. Znám pár mužů, co říkají, že porodní bolesti nemůžou být hrozné a že je zvládne každý! Takový kec. No škoda. Ale i tak muže my ženy milujeme. Muži jsou vážně téma sami o sobě a myslím, že není tolik knih, abychom se o nich dozvěděli všechno. taky mě hodně fascinují různé výzkumy a pokusy, které vědci dělají. Musím říct, že jsou velmi zajímavé.