Produkty

Huawei P30 Lite zaujme

Nižší kategorie

Huawei patří mezi výrobce, které na trhu dosahuje skutečně velkého úspěchu, protože nabízí za danou cenu zařízení se solidními parametry, což rozhodně přijde vhod. Verze Lite označuje model, který je oproti vlajkové lodi o něco osekaný, takže sice nemá takové parametry, ale zase má příjemnější cenu, takže je vhodný pro méně náročné uživatele. I přesto nezaostává, takže mnoha lidem bohatě postačí.

mobil Huawei

Design je rozhodně líbivý, kdy můžete sledovat zaoblené tvary a přední fotoaparát uprostřed horní strany displeje. Na zádech se nachází čtečka otisku prstů, takže je pro nás odemykání snadné a rychlé. Při zapnutí si všimneme hezkého displeje, který má rozhodně hezké rozlišení. Když se přesuneme k výkonu, tak na nás čeká osmijádrový procesor a RAM o velikosti 4 GB. Takový výkon je dostačující, přičemž jeho hranice poznáte při hraní náročných her. Výdrž baterie závisí na používání, přičemž při menší zátěži zvládne dva dny.

Ochrana mobilu

Když si pořídíme nový mobil, tak Vám jistě záleží na tom, aby co nejdéle vydržel a stále byl hezký. Při běžném používání může zařízení obdržet nějaký škrábanec, přičemž takový pád může způsobit mnohem náročnější škody. Sklo je dobré chránit alespoň fólii či lépe ochranným sklem. Dále je vhodné mít zařízení v obalu, který může zachránit právě před nějakým tím pádem.

huawei rozsvícený displej

Aby nám na zařízení hezky pasoval, tak je tu obal Huawei P30 Lite. Má všechny náležitosti jako je výřez na čtečku otisku prstů, abychom telefon mohli bez omezování používat naplno. Obalů je mnoho druhů, takže si můžete hezky vybrat takový, který Vám vyhovuje. Zároveň tu poskytují o ochranná skla, takže naše zařízení může být kompletně chráněné. Ceny za produkty jsou nízké, takže za ně dáte pár stovek a vydrží Vám klidně po celou dobu používání zařízení. Pouzdro může být prvek, jak snadno změnit design celého zařízení.