Produkty

Lokomotiva Tomáš má mnoho příznivců

Jestli si ani vaše dítě nenechá ujít žádnou příležitost vidět na obrazovkách jeho oblíbenou pohádku s lokomotivou Tomáše, pravděpodobně patří do skupiny fanoušků, kteří s ním prožívají všechna dobrodružství. Samozřejmě, že kromě příběhů, které může sledovat prostřednictvím pohádek mu můžete udělat radost i tím, že mu zakoupíte jednu z hraček, které nalezete v sortimentu.

Nepochybně je hračka mašinky Tomáše na baterie Mašinka Tomáš výjimečným kouskem, který v jeho sbírce her a hracích prvků bude vyčnívat. A to už jenom z toho důvodu, že má k Tomášovi a jeho kamarádům blízký vztah a nenechá si ujít žádné jeho dobrodružství.

lokomotiva tomáš

Poučná pohádka už pro ty nejmenší

Fantastické na tyto pohádce je právě to, že je zaměřena na publikum už těch nejmenších dětí, které si z každého dílu mohou vzít ponaučení a naučit se sociálnímu chování.

V každé části se totiž můžete setkat s konfliktem, který se následně v závěru vyřeší díky pochopení a uvědomění, že někdo z mašinek chyboval. Je tedy pro děti velmi naučnou podívanou, která jim může usnadnit dívat se na chyby jako něco, co je přirozené a lze se z nich poučit.

vláček tomáš

Dárek, který zahřeje u srdce

V sortimentu dětských hraček nalezete mnoho tuctových kousků, které jsou na první pohled podobné ve všech ohledech a malé ratolesti nimi ohromíte pouze na krátkou dobu. Pokud ovšem dostanou od rodičů dárek v podobě hračky jejich oblíbeného hrdiny, můžete se spolehnout, že jim vykouzlíte úsměv na rtech a tuto výjimečnou hračku rozhodně z ruky jen tak nepustí. V naší nabídce nalezete mašinku Tomáše na baterie, díky čemu bude jezdit samovolně a v případě, že mu zakoupíte i koleje, bude mít v pokojíčku kousek vlastního ostrova Sodor, ke kterému časem můžete zakoupit i jiné druhy lokomotiv ze série jeho milovaného seriálu.

S tímto druhem dárku tedy uděláte vašemu dítěti radost a nepochybně vám to dá i patřičně najevo.