Produkty

Dětské království pro každou příležitost – pořiďte dětem jejich vlastní stan

Děti potřebují mít svůj vlastní koutek, kde si mohou hrát a dát tak průchod své fantazii. Skvělým řešením, jak dětem dopřát kousek soukromý je dětský stan.

Dětské království pro každou příležitost – pořiďte dětem jejich vlastní stan

Děti jsou hravé a také velmi zvídavé. Potřebují mít své království, kde si mohou nerušeně hrát a kde mohou naplno rozvíjet svou fantazii. Dětské stany jsou pro tuto příležitost skvělé. Ve stanu libovolného motivu může mít dítě své soukromí, může si dovnitř pozvat své kamarády, mít tam hračky a vytvořit si tak svůj malý svět plný dobrodružství. Dětské stany se dají pořídit přímo do bytu nebo také ven na zahradu. Vaše děti si je ale zamilují, ať už stojí kdekoliv.

pexels-photo-3932961

Místo, které bude jen jich

Stan s tunelem pro děti je úžasné místo, které může patřit jen dětem, mohou si v něm hrát a vyřádit se, i když je zrovna venku škaredé počasí. Některé stany jsou pak určeny přímo na zahradu. Pro děti je nesmírně důležité mít svůj vlastní prostor pro hru a pro jejich fantazii. Děti by si měly umět hrát samy a nejen v kolektivu nebo s rodiči. Pro jejich vývoj je to nesmírně důležité. Dítě, které je schopno vyhrát si samo, má větší předpoklad, že bude ve škole úspěšné, že bude v budoucnu více sebejisté a samostatné. Dítě si tak uvědomí, jaké dovednosti ovládá a bude se je snažit rozvíjet. Může si klidně vytvořit svůj vlastní svět, do kterého nikdo jiný nesmí.

Pro velké i malé

Dětské stany jsou vhodné pro malé i větší děti. Každé dítě touží po tom mít svůj vlastní domeček, kde může mít své oblíbené hračky. Dětské stany ale mohou oživit i každou dětskou párty nebo narozeninovou oslavu. Využití tak stan najde určitě a dítě takový dárek jistě potěší. Dopřejte dítěti to, po čem jistě už dlouho touží. Bude mít své vlastní království a bude jen na něm, koho si do něj pozve.

pexels-photo-1741230

Proč si má dítě umět hrát

Pro zdravý dětský vývoj je velmi důležité, aby si dítě umělo pohrát samo. Chcete přece vychovat nezávislého a samostatného potomka. Právě z toho bychom se měli naučit dětem dávat takové dárky, které budou moci využít při hře o samotě a bez vaší přítomnosti. Dítěti není dobré neustále sekundovat, pak se nic nenaučí a bude neustále spoléhat na vás. A to se v budoucnu odrazí na důležitých věcech a dítě bude trpět.

Pro děti uděláme všechno na světě – potěšte je skvělým a užitečným dárkem.