Online

Jak na flirtování online

Začněte vtipně. Jestliže chcete, aby si s vámi někdo psal a hlavně, aby bylo o čem, musíte mít v záloze nějaká zajímavá témata. Nezáleží na tom, zda danou osobu znáte či neznáte. Nikdy se spolu nebudete dobře bavit, pokud jí nebudete schopní napsat něco jiného, než jen pouhé ,,Ahoj.“ Snažte se nezačít konverzaci slovy ,,Ahoj“ nebo ,,Jak se máš?“ Takto nebude mít ten druhý šanci začít s vámi smysluplný rozhovor. Rozhodně nezačínejte rozhovor klasickou balící hláškou. Většinou to stejně na nikoho neudělá dojem.
muž ve tmě
Vyčkejte, až se druhý rozpovídá.Pokud s někým chcete vést nenudný rozhovor a flirtovat, udělejte mu to snadnější. Ptejte se na různé otázky a naslouchejte. Nemělo by to být tak, abyste z toho druhého páčili odpovědi a nutili ho. Například, můžete se zeptat, jaké to bylo u moře, ale rozhodně byste se neměli ptát, jak si dovolenou u moře může dovolit, když pracuje jako prodavačka. Nic vám do toho není.
Hrejte si.Není jednoduché definovat flirt. Velmi často v tom hraje důležitou roli hravost a humor. Ukažte, že máte smysl pro humor. Za každou cenu buďte sami sebou. Občas je skvělá taktika toho druhého trochu škádlit, ale dávejte si pozor, abyste nevzbudili špatný dojem a nevyvolali v ní nepříjemné pocity.
nápis na papíře
Odpovídejte rychle. U flirtování je nutné, abyste byli oba přítomni, jinak by takový rozhovor neměl smysl a ztratil by své kouzlo. Odpovídejte na její zprávy co nejrychleji a dávejte najevo, že vás baví. Určitě jste už byli v situaci, kdy jste si řekli, že druhému nedáte ,,zobrazeno“ hned, protože on vám odpověděl až za dvacet minut. Nehrejte si na nedostupného, projevujte zájem. Jestliže se stane, že s vámi druhý nemluví anebo přestal mluvit, nechte ho tak. Nemělo by smysl ho zahrnovat otázkami, když na ně odpoví jedním slovem a bude vám dávat najevo, že jste pro něho nezajímaví.
Ukončete rozhovor vy. Nejlepší čas na ukončení diskuze je ve chvíli, kdy toho druhého ještě baví si s vámi povídat. Měli byste rozhovor ukončit tak, abyste druhému zůstali v hlavě a aby se těšil na to, až si zase napíšete. Odejděte dřív, než vám dojdou témata k rozhovoru. Například, když se vám podaří ji rozesmát a víte, že nic lepšího z vás už ten den nevyleze, rozlučte se.
Musíte být vytrvalí.U flirtování byste neměli automaticky očekávat, že se ten druhý hned chytne. Může to trvat delší dobu anebo k tomu ani nemusí dojít. Na druhou stranu byste se neměli vzdávat příliš brzo. Váš rozhovor je online, tudíž může trvat delší dobu, než se k něčemu dostanete. Zachovejte si nadhled a chovejte se mile.
Buďte sami sebou. Nemusíte být dokonalí. Pokud s někým flirtujete a chtěli byste navázat skutečné spojení, určitě byste měli být sami sebou. Je snadné se na internetu chovat jinak než normálně, ale věřte, že to nevěstí nic dobrého. Pište tak, jako byste se bavili ve skutečnosti. Nesnažte se znít přehnaně chytře, nebo používat slova, která běžně nepoužíváte. Bylo by to celé nepřirozené a nahrané a bylo by to poznat.