Ekonomika

Pomoc pro podnik v nesnázích

Již několik let se vám daří uspět v oboru. Máte několik zaměstnanců a dostatečný počet zakázek. Bohužel je to ale ve vašem podnikání tak, že máte zisky jen v sezónních měsících. Po zbytek roku musíte hradit provoz z vlastních zdrojů. To je možné až po několika letech, kdy si vytvoříte dostatečnou rezervu ze zisku. Do té doby je třeba sáhnout po jiném zdroji likvidních prostředků, abyste nepřišli o zaškolené zaměstnance.Snadné jednání.jpg
V počátcích podnikání můžete využít neúčelový úvěr. Americká hypotéka nebankovní Férová hypotéka poskytuje pomoc podnikatelům. Je možné ji využít na začátku podnikání, kdy vám chybí provozní kapitál nebo v průběhu dalších let.
Jakmile se objeví nová obchodní příležitost nezavírejte před ní dveře jen proto, že nemáte aktuálně dostatek prostředků na bankovním účtu. Na investici si peníze můžete vypůjčit a ty se vám brzy vrátí. Obchodní příležitost se jistě brzy promění v zajímavý zisk. Ze zisku pak snadno uhradíte vzniklý úvěr i s jeho úroky.
Náklady úvěru jsou velmi nízké, jelikož je úvěr zaručen. Díky ruční je poskytován na výhodnou úrokovou sazbu. Spotřebitelské úvěry bývají nabízeny mnohem dráž, americkou hypotéka se vám jistě zalíbí. Nemusíte dokládat účel čerpání peněz. Nezáleží tedy na tom, jak získané peníze použijete. Někdy financují nákup materiálu, jindy odměny zaměstnancům. Dokonce je možné s jejich pomocí i okamžitě splatit nevýhodné půjčky z minulosti a ponechat si jen jeden úvěr s delší dobou splatnosti a nižší úhradou.Hotovost po zavolání.jpg
Splatnost úvěru je opravdu velkorysá. Nabízí se dlouhodobá splatnost, podobně jako u hypotečních úvěrů. Splácení si můžete prodloužit až na třicet let. Díky tomu získáte nízký předpis měsíční splátky.
Půjčku je možné kdykoliv splatit předčasně nebo refinancovat. Po vyplnění kontaktního formuláře si můžete nechat zpracovat kalkulaci individuální půjčky.