Produkty

Potisk na trička je to pravé


Trička a mikiny s nápisy jsou v této době v trendu a na ulicích jich vidíme tisíce. Jejich trend se objevil teprve nedávno, ovšem čím, víc vtipnější motiv máte, tím je tričko více oblíbené. Pokud se i vy sami rozhodujete, že si jedno takové pořídíte, buďte originální a vytvořte si ho sami, podle Vašich představ. Firma, která se tiskem na látku zabývá, teď nabízí polo trička s vlastním potiskem, které si doslova zamilujete.

tričko

Ten kdo je milovníkem vtipných nápisů, či vtipných obrázků teď může jásat. Firma totiž nabízí potisk oblečení i na mikiny, tričko, polokošile, košile, ale i na spodní prádlo, či na hrneček. Jejich prioritou je kvalitní tisk a hlavně kvalitní látka, na kterou se tiskne. Díky 20 leté zkušenosti si firma poradí s jakýmkoliv motivem, či logem, které si navrhnete a dokáže ho přenést na látku ve stejném grafickém zpracování. Mimo to si můžete vybrat, kam daný obrázek, či logo umístíte, tudíž můžete mít svoje logo na zadní straně rukávu, či třeba na spodku zad. Obrázek, či logo se dá také libovolně natáčet a upravovat. Samozřejmostí je také výběr barvy látky a také všechny možné velikosti. Tudíž nemusíte mít strach, že byste svoje číslo nedostali.

tričko (2)

Mimo tyto služby firma dodává trička nebo jiné oblečení již od jednoho kusu a to co v nejkratším možném termínu. Tyto oblečení se dokonale hodí jako dárek, ale i jako klubové oblečení pro všechny členy. Pokud se tedy rozhodujete, že Váš klub stojí za to, aby měl klubové trička, je ten praví čas navrhnout logo a natisknout ho na oblečení. Nejen, že budou Vaši členové nadšení, ale také je dost možné, že vaše klubové logo uvidí někdo nový a do klubu se přidá. Proto neváhejte a vytvořte si Vaše klubová trička už nyní. Zaručeně nebudete litovat a Váš klub se rychle rozroste.