Produkty

Krásná moderní rohová pohovka může zároveň sloužit jako postel

Jestliže ve svém bytě řešíte neustálý problém s nedostatkem místa a máte problém s ubytováním občasných návštěv, tak vám jistě přijde vhod rohová sedací souprava rozkládací. Vždyť bydlení není nafukovací a je jasné, že kvůli tomu, aby u vás mohli čas od času přespat vaši přátelé anebo příbuzní, si větší byt pořizovat nebudete. A ani to není potřeba. Kvůli tomu, abyste jim dopřáli pohodlný nocleh už totiž nemusíte kupovat nafukovací lehátka či dokonce postele, ale bohatě vám postačí jedno chytré řešení, které je obzvláště vhodné do menších prostor.

domov

A tím řešením je rozkládací sedačka, kterou můžete využívat jako klasickou pohovku, a jakmile potřebujete někoho ubytovat, tak z ní večer hravě vyrobíte provizorní postel. Stačí několik snadných, jednoduchých pohybů a hned mají vaši příbuzní či přátelé kde spát. A je jasné, že pokud si do bytu zvolíte větší, vícemístnou sedačku, získáte tak hned několik spacích míst najednou. Vaše návštěvy to jistě potěší, protože na pohodlné rozkládací pohovce se vyspí mnohem lépe než na nafukovacím lehátku či na zemi, vlastně se jim bude spát stejně tak dobře jako kdyby spali na posteli. A vy v rámci jedné investice získáte hned dva kusy nábytku v jednom praktickém provedení.

Ovšem pozor, tím výčet výhod rozkládací rohové sedací soupravy nekončí. Tato souprava má navíc i dostatečný úložný prostor k tomu, abyste ji mohli využít i ke skladování věcí, které aktuálně nepotřebujete, ať už to jsou lůžkoviny anebo sezónní oblečení či cokoli jiného. Takže je jasné, že i když nákup sedačky není levná záležitost, tak díky jejímu chytrému provedení se vám vyplatí.

sedačka hnědá

Zapomenout však nesmíme na to, že mimo těchto výše uvedených funkcí se v první řadě stále jedná o krásnou sedací soupravu v moderním rohovém provedení, která bude krásným designovým prvkem vašeho interiéru, a tak se vám na ní nebude jen skvěle odpočívat, ale zároveň bude ozdobou vašeho obývacího pokoje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup