Muži

Jenom pro odvážné

Mezi dárky, které udělají radost hlavně mužům, milujícím adrenalin, patří dárkové poukazy, umožňující vylétnout do oblak. Ať už balonem či letadlem. Dokonce je možný i zážitek pro odvážné muže – stát se pilotem vrtulníku. S předletovou přípravou a půlhodinovým letem v doprovodu zkušeného instruktora. Přestože jsou v nabídce nejzajímavější letecké trasy, je možné si zaletět do míst dle vlastního výběru. Velkou výhodou tohoto adrenalinového zážitku je možnost, dle vybraného typu, vzít sebou další pasažéry. Pro které bude let luxusním vrtulníkem zážitkem, na který budou vzpomínat celý život.

Cesta do oblak

Dárkový let je možné vybírat ze tří typů vrtulníků. Robinson R22 je dvoumístný a pro začátek je svým jednoduchým ovládáním a spolehlivosti vysoce oceňován. Robinson R44 je na vyhlídkové lety často využíván pro svoji velikost. Kdy jeho kabina pojme další čtyři osoby. Pětimístný je EC 120B Colibri, vybavený vyrovnávacím rotorem je často používán u policie, záchranných služeb či armádě. Letecké školy na něm poskytují výcvik jak profesionálním letcům, tak zájemcům o nevšední zážitek. Let Cessnou je další možností, jak obdarovat muže na jeho cestě za dobrodružstvím. A opět se nabízejí dvě možnosti. Buď po předchozí přípravě na letišti usedne do letadla jenom s pilotem Cessny 152 a během letu si vyzkouší samostatné řízení, anebo si zvolí Cessnu 172, do které se vejdou ještě další tři pasažéři. Což umožňuje její výkonnější motor.

Policejní vrtulník

A ne nadarmo se říká, že sdílená radost je dvojnásobná. Tento dárek si tak užije celá rodina. Stejně jako let balónem, který může absolvovat včetně pilota pět osob. Výhodou je dokonalá organizace, kdy zážitkový poukaz obsahuje jak dopravu ke startovnímu slavnostnímu křestu, tak při doletu oceněním. Pamětními listy a následným zajištěním dopravy do výchozího stanoviště. Co více si přát? Délka letu bývá vzhledem k povětrnostním podmínkám různá. Okolo šedesáti minut. Během kterých si nejen užijete pohled na svět z oblak. Ale pořízenými fotografiemi i mnohé krásné vzpomínky a dojmy.