Produkty

Buďte si jistí

Možná by se mohlo zdát, že se lidstvu podařilo zahnat nebezpečné onemocnění zvané COVID-19 do kouta, odkud už se nebude moci dostat, ale opak je pravdou. Stále tu je mezi námi, vytváří další mutace a nastávající https://www.nemji.cz/prakticke-infomace-pro-nbsp-nastavajici-maminky/ms-6153/p1%3D6153 podzimní sychravé počasí mu bude hrát do karet tím, až bude mezi populací snižovat její obranyschopnost a imunitu.

antigen

Samozřejmě je nasnadě, abychom opět uvážili používání roušek a respirátorů, je to to nejmenší, co můžeme udělat. Je také velice snadné zaměnit koronavirus za běžné nachlazení. A od toho je nejjednodušším krokem udělat to, že se budeme moci rychle a nejlépe v domácím prostředí testovat. Na světlo reflektorů tedy opět přicházejí antigenní testy Covidexpert. Již za pouhých patnáct až dvacet minut můžete mít výsledek. Lidé se začali v létě více potkávat například na táborech, soustředěních a dovolených. Mohl se tak koronavirus snadněji šířit, ale neměl zas až tak příliš vhodné podmínky na svých hostitelích.

test

A nyní začaly děti chodit do škol a školek, dospělí se vrátili do práce, proto opravdu není vhodné podceňovat situaci, abychom z naší strany zase neudělali starost jiným rodinám a dětem, které bychom mohli nakazit. Pořiďte si jednoduché testy od výše zmíněného prodejce do zásoby, abyste byli připraveni a případně ještě ráno před cestou do zaměstnání a do škol mohli prověřit, zda jste ho někde nechytli, pokud máte alespoň malé podezření, jistota je jistota. Můžete pořídit balení po 25 kusech nebo dokonce 100 kusech a už vás nenadálá situace nepřekvapí. Můžete se rozdělit i s prarodiči, protože objednat si větší balení se určitě finančně lépe vyplatí. U objednávky větších balení máte navíc dopravu zdarma. Můžete si vybrat, pokud vám více vyhovuje testování ze slin nebo z nosu, je to jenom na vás. Průkazné je obojí testování. Vyrábí je dokonce české firmy, takže máte jistotu, že podpoříte lokální výrobce a ne ty čínské.