Nezařazené

Jak vymyslet originální a nezapomenutelné první rande?

Počáteční randění je jednou z nejkrásnějších období vztahu, kdy se vzájemně poznáváte a vidíte na sobě jen to krásné. Po několika schůzkách však mohou muži pomalu docházet nápady, kam svojí drahou polovičku pozvat. Možná byste chtěl vymyslet něco originálního a neotřelého. Proč taky ne? Je tolik míst, kde se dá zažít nezapomenutelná schůzka. Pokud ale zrovna tápete a nevíte kde rande naplánovat, nevěšte hned hlavu a nechte se inspirovat naším rozsáhlým seznamem.
 rande při večerním slunci
Při plánování prvního rande, asi nebudete nějak obzvlášť přemýšlet. Nejlepší variantou bude osvědčená klasika v podobě dobré večeře, kina, posezení v kavárně apod. Při dalších schůzkách bude ale potřeba zapojit jistou dávku originality a kreativity a to už bývá o něco zrádnější. Určitě chcete vaše schůzky dál vymýšlet v romantickém duchu, ale zároveň chcete zažívat něco zábavného a dobrodružného. Ovšem kde pořád hledat nápady?
 
První schůzka
Začneme ale nejprve hezky od začátku. První rande bývá vždycky tak trošku tajemné, krkolomné a zároveň vzrušující. Nevíte, zda se bude jednat o jedinou schůzku nebo zda si se svým protějškem natolik porozumíte, že nezůstane jen u dnešního večera. Tak jak vymyslet místo pro první schůzku? Vaďte na klasiku!
 
·         Útulná kavárna
Pokud se chcete o svém protějšku hned na prvním rande dozvědět co nejvíce, využijte příjemné zákoutí nějaké malé kavárny.
 

  • Večeře v příjemné restauraci

Nejčastější a přitom oblíbenou variantou je i večeře v nějaké příjemné restauraci. Vyberte svou oblíbenou restauraci, o které víte, že v ní úžasně vaří.
·         Kino
Klasika, která nikdy nezklame. Ovšem mějte se na pozoru, ne vždy je kino ta nejlepší volba. Užijte si sice film, ale se svým doprovodem si příliš nepopovídáte.
 objímání při sněžení
A neměli bychom zapomínat ani na další schůzky. Tady jsou další tipy, ze kterých si jistě vyberete:
·         Horolezecká stěna
·         In-lin brusle
·         Bowling
·         Návštěva hradů a zámků
·         Návštěva zoo
·         Piknik
·         Muzeum
·         Zimní sporty
·         Masáž pro dva
·         Wellness
·         Festivaly