Muži

Regresní terapie


Že nevíte co je regresní terapie? Pak rozhodně nevěšte hlavu. Dnes vám o ní totiž povíme vše podstatné.
Pokud bychom chtěli regresní terapii nějakým způsobem definovat, pak by se dalo říct, že se jedná o vzpomínání, které je řízené a to terapeutem. Klient si při této terapii vybavuje vzpomínky, které jsou traumatické. Jedná se o dobrou metodu, jak se vyrovnat s negativními vlivy minulosti na přítomnost. Tyto negativní vlivy mohou být různého původu. Může se jednat o původ psychický či fyzický. Díky regresní terapii je také možné nahlédnout do souvislosti života a díky tomu tak poskytnout nový pohled na svět.vonné oleje pro terapii
Klienti se navíc při této terapii často dostávají do minulých životů. Tato terapie byla zavedena již ve 20. století.
Za zakladatele je považován Andrej Dragomirecký, což byl velmi vzdělaný inženýr. Velkou spoustu let dokonce působil na mnoha psychiatrických klinikách a později se z něj stal terapeut. Jeho přístup ale není bohužel na veřejnosti tak úplně přijmán a to ani odbornou či lékařskou.
Na konci 20. století se stala velmi moderní záležitostí. Řada psychologů ji také začala využívat a to nejen při léčbě psychóz, ale i migrén nebo obezity.
Pokud uvažujete nad tím, že byste regresní terapii podstoupili a byli byste rádi, kdyby u toho s vámi byl váš partner nebo vaše nejlepší kamarádka, není to doporučováno. Proč? Protože vaše mysl by se neuvolnila natolik, jak je potřeba a nebylo by zde žádné soukromí.přírodní oleje
Regresní terapie se nesmí ani nahrávat, protože na jejím vývoji se pracovalo hned několik let a nikdo by nebyl rád, kdyby se jeho postupy dostaly například někam na internet. Rozhodně se ale nemusíte bát, že byste o něco přišli, protože všechny poznámky si terapeut zapisuje, takže pro vás budou hned po terapii vytištěny. Díky tomu budete mít všechny informace hned po ruce.
Jestliže trpíte nějakým problémem, pak vám terapii rozhodně doporučujeme. Opravdu se jedná o skvělou cestu, jak se od minulosti konečně odprostit a jít v životě zase o kus dál.