Produkty

Oplocení z betonu může být vkusné i elegantní

Každý pozemek musíme něčím oplotit. Něco jiného je to v případě parcely, kdy potřebujete zvolit jenom nějaké snadné a dočasné řešení, ale něco jiného už je to v případě, že na pozemku máte postavený nový dům, ať už zděný, dřevostavbu nebo třeba mobilní. Oplocení pozemku v takovém případě už chceme řešit pořádné a takové, aby dlouhou dobu vydrželo a my si nemuseli opět za rok dělat starosti.

Nechcete, aby se vám sousedi dívali přes plot? Nechcete se s nimi potkávat nebo je vidět mezi „šprušlemi“? Raději byste volili nějaký druh oplocení plnějšího? V tom případě bude ideální zvolit betonové ploty lanškroun.

plot, pletivo, boty

Oplocení pozemku však neřešíme jenom v případě, že si postavíme dům nový, ale také v případě, že už se nám stávající druh nelíbí. Měli jste kolem pozemku pletivo a to chátrá? Dalším problémovým bývá dřevo, které jako přírodní materiál vlivem počasí, dešťů a mrazů v zimě začne trouchnivět a začne se mnohdy odlupovat nátěr. Co s takovým plotem, který pak už nevypadá hezky? Musíme ho vyměnit, protože zanedlouho už nemusí plnit ani svůj účel. Desky se začnou odlupovat a ještě nám v plotě vznikne nějaká díra a to už je nepřijatelné.

velký rodinný dům

Chtěli byste vyměnit dosavadní oplocení za nový druh, který bude elegantní, nadčasový a přitom i moderní a vzhledný po dalších několik dlouhých let? Naprosto bezúdržbové dokážou být právě betonové druhy plotů, které se v posledních letech těším čím dál tím větší oblibě. Navíc přes ně nejde vidět, takže situaci se sousedy máte také vyřešenou.

K tomu všemu máte spoustu možností designu. Na výběr je z různých druhů a stylů. Doplnit je můžete o další materiály a zvolit jakoukoliv výšku a šířku. Vybírat si můžete i vzhled a barevné kombinace. Vždy se staví na přání zákazníka. Připomínat mohou jak přírodní materiály, tak cihlu, dřevo, kámen a k dispozici je i spoustu dalších možností. Každičkým detailem splní vaše přání i náročné požadavky uživatelů.