Firmy

Nenechte se světlem zotročit!

Když držíte foťák, cítíte se kompletní a spokojení. Problém nastává až ve chvíli, kdy se podíváte na výsledné fotografie a zjistíte, že zase nevyšly! Mít pro něco vášeň je skvělá věc, ovšem chtěli bychom za svou prací vidět výsledky. A díky světlu se to nedaří!
V semináři fotografky Kateřiny Svobodové můžete tento svůj věčný problém jednou pro vždy vyřešit. Díky jejímu individuálnímu sezení tak máte šanci konečně svého světelného soka porazit!fotoaparát mířící na krajinu
Ateliér je skvělé místo pro každého, koho už nebaví ty neustále prohry. Přeci nejste otrokem světla, je to tak? Přijměte nabízenou pomoc a změňte své fotografie v umělecká díla.
Nechte tuto zlínskou profesionální fotografku, aby Vám dopomohla k tomu, stát se úspěšným fotografem Zlín. Pomalu a široce Vám vysvětlí a názorně předvede, jak funguje lámání světla o předměty a lidské tělo. Jediné, co k tomu potřebujete je vlastní vybavení a milenec, kamarád nebo Vaše dítě, na kterém se naučíte, jak si světlo podmanit.
Nejste-li fanouškem dlouhých, nudných výkladů, jste tu rozhodně správně! Uvolněte napětí zajištěným občerstvením a dejte si na čas tuto zlínskou profesionální fotografku skutečně poznat. Protože pak se hned pracuje líp! A výkonnější pracovník přece vždy pěstuje sladší plody.žárovky vrhající stín
Časy, kdy jste byl otrokem světla skončily. Nyní máte skvělou příležitost získat typy a triky, které Vám dopomohou k vytouženému cíli. Přestaňte tápat v nejistotách a konečně své umění posuňte vpřed.
Odteď už to pro Vás nebude jen světlo, stín a temnota. Od této chvíle budete fotografem , který dobře ovládá všechny aspekty svých fotografií do jednoho. Že to do teď nešlo? A co na tom záleží!
Vykročte tou správnou nohou, nechce si pomoci od skutečného profesionála v oboru a konečně se staňte tím, kým jste vždycky byl. Skvělým fotografem s neobyčejně krásnými fotografiemi!