Produkty

Nekvalitním výrobkem neušetříte

Na to, že vaše trampolína bude v budoucnu potřebovat vyměnit náhradní díly, byste měli myslet už v okamžiku, kdy se rozhodujete pro její koupi. Pokud budete chtít ušetřit a trampolínu koupíte v některém obchodě, kde mají naprosto vše a co nemají, do zítřka seženou, pak opravdu ušetříte. Ale jen na chvilku. Až budete chtít náhradní díly, zjistíte, že to s tím zásobováním nebude tak horké.

trampolína pro děti

  • Kvalitní výrobce https://www.beanbag.cz/nahradni-dily-na-trampoliny nabízí na svůj produkt kotvící sadu, která zajistí, že i při nepříznivém počasí neodletí do teplých krajů, ale bude trpělivě čekat na svém místě.
  • Další z důležitých součástí jsou schůdky.
  • Důležitou roli hraje i krycí plachta. Ta sice bezpečnost nezajistí, ale ochrání váš majetek před nepříznivými vlivy počasí. At už se jedná o déšť nebo i žhavé slunce. Obojí může zkrátit vaší trampolíně životnost.

Pravidelná kontrola je důležitá

Z hlediska bezpečnosti je nezbytná ochranná síť. Mnoho rodičů si možnost úrazu nepřipouští a pozdě pak lituje, že neinvestovali ještě o nějakou korunu navíc. Mohli tak svému dítěti ušetřit bolestivé zranění. Jakmile se totiž dítě špatně odrazí a síť nikde, pak nekontrolovaně odletí mimo doskočiště. Ochranná síť ho vrátí do patřičných mezí.

  • Velkou pozornost je zapotřebí věnovat také samotné skákací ploše. Ta se skládá z doskočiště, pružin a krytu pružin.

dětská trampolína

Doskočiště je potřeba kontrolovat a při sebemenším natržení vyměnit. I tady by mohlo dojít k úrazu. To, že by poškozené pružiny mohly způsobit také bolestivá zranění, asi není potřeba zdůrazňovat. A kryt pružin, třebaže se vyrábí v několika veselých barvách, rozhodně neplní jen funkci estetickou. Díky ní si dítě neskřípne do pružiny některou z končetin. Při nákupu náhradních dílů je zapotřebí dávat pozor na jednu věc. Některé díly nejsou univerzální a je tedy zapotřebí znát rozměry.