Produkty

Multifunkční a stoprocentní tablety

Bazénová voda je hlavním tématem všech lidí, kteří se ji snaží v průběhu letní sezóny udržovat vždy vyváženou a zdravotně nezávadnou pro koupání. Někdy se však stane, že i když děláte maximum pro její ideální stav, neoplácí vám to tak, jak byste si to představovali.
V mnoha případech za touto nepříjemností stojí fakt, že používáte mnoho chemických přípravků (a nekombinujete jich správně) nebo jednoduše používáte nedostatečně silné a účinné.
Abyste předešli zklamání a trápení kvůli problémům, že není ukázková a tedy ani způsobilá ke koupání, zvolte pro její úpravu tablety do bazénu 5v1, které se řadí mezi ty nejefektivnější na trhu.
drink u bazénu

Schopnosti, které v sobě mají

Jestli máte vlastní bazén, který chcete pochopitelně v létě využívat na maximum, musíte mít po ruce schopné přípravky, které s nedokonalou vodou zatočí jednou provždy.
Multifunkční tablety se postarají o 5 základních nešvarů, se kterými bojují všichni vlastníci nádrží a nutno podotknout, že díky nim i úspěšně!
1. Desinfikují vodu– zbaví ji všech nepříjemností, se kterými při vašem koupání nechcete přijít do styku.
2. Dokonale ji vyvločkují– nezbytná součást čištění každého bazénu.
3. Projasní vodu– získáte čistý a čirý vzhled, po jakém nesmírně toužíte.
4. Udrží optimální hodnotu pH– nejzákladnější funkce, díky které jsou o krok vpřed před ostatními přípravky.
5. Eliminují tvorbu řas– a v konečném důsledku zabrání jejímu zazelenání a zakalení.
blondýna pod vodou
To všechno zvládnou v pěti základních krocích, díky kterým bude váš bazén okouzlující nejen navenek, ale i vevnitř. Jejich účinnost je natolik silná a viditelná, že díky nim nebudete potřebovat žádné další přípravky, kterými byste vaši vodu přivedli do lepšího vzhledu.
Ušetřete si námahu, čas a peníze tím, že vsadíte na jedny tablety, které mají multifunkční účinky a přinesou vám léto, které si ve vašem bazénu opravdu užijete!