Zvířata

Moje zvířata

Máte také rádi zvířata? Pokud ano, tak je to jedině dobře. Protože všude slýchám a také je vědecky dokázáno, že lidé, kteří mají rádi zvířata, tak jsou také takoví mírumilovnější a také hodní. A také abych se přiznala, tak podle mého názoru je to pravda. Protože lidé, když mají zvířata, tak mají tendenci být také více přátelští a komunikativnější. Vůbec neznám žádného majitele zvířat, že by byl extrémní cholerik anebo až moc výbušné povahy. Já sama chovám morčata a také mám kočky a psi. Baví mě to a sama jsem si řekla, že nejlepší bude, když také k malému morčátku pořídím ještě druhé morče, aby nebylo samo.

Kdo odolá štěněti?

A věděli jste dokonce, že v nějaké zemi, možná ve Švýcarsku anebo ve Švédsku, je uzákoněno, že musíte chovat doma minimálně dvě morčata? Je to kvůli tomu, že morčata jsou opravdu hodně společenská zvířata a kdybyste měli pouze jenom jedno morče v kleci, tak by to morče opravdu chudák trpělo. Proto jsem velice ráda, že existují zvířata, která žijí takhle ve skupince. A také mě velice těší, že lidé tohle tolerují. A předpokládám, že je hodně lidí, kteří mají rádi zvířata, aniž by třeba na jejich úkor něco dělali. Pokud si člověk pořídí nějaké zvíře, tak také s tím musí počítat, že zvíře bude opravdu hodně nadšené a bude spokojené, když se mu jeho majitel bude vždycky věnovat.

Zvířata miluji!

Samozřejmě, že pokud si pořídíte želvu nebo rybičky, nemusíte věnovat téměř žádnou pozornost, tedy kromě úklidu a krmení. Pokud ale si pořídíte psa nebo kočku anebo králíčka či morče, tak toto zvíře také potřebuje samozřejmě dohled a také pomazlení a také lásku svého majitele. Proto si vždycky dejte pozor a myslete na to, jaké zvíře si domů pořizujete. A jaká zvířátka máte rádi vy? Já sama jsem jako malé dítě vždy vyrůstala se zvířaty. Také jsme kdysi chovali slepice a husy a musím říct, že to byla vždy velká zábava.