Ženy

Co a jak muži hodnotí na ženském těle

Ideál ženské krásy? Možná budete překvapeni, že to nemusí být oněch „ 90 – 60 – 90“.

Obličej – je prokázáno, že krásu ženy hodnotí muži zejména podle obličeje, a teprve pak se dívají na další vnady. Zamysleli jste se někdy nad tím, co nás vlastně na obličeji vzrušuje? Víte, že to vůbec nemusí být barva vlasů, zda je tmavá či světlá, nebo barva očí? Ve hře jsou totiž jiné hlavní znaky, a těmi jsou souměrnost a harmonie jednotlivých rysů – postavení nosu vůči očím, rty, ušní boltce, obočí, lícní kosti a šíje.

hezká brunetka

Poprsí – není řečeno, že malé prsy rovná se problém. Problém je mnohdy spíše implantát, který jasně říká, že žena není natolik sebevědomá, aby si věřila, že i s menším poprsím bude atraktivní. Krása ženských prsů je dána zejména jejich tvarem, zda jsou pevná, a zda mají mladistvý vzhled. Na velikosti mnoha mužům skutečně nezáleží.

dívka u vody

Bříško – ploché bříško je pro mnoho mužů nesmírně vzrušivým podnětem, vynikne na něm krása ženského pupíku, ale pokud je příliš tučné nebo vyzáblé, nevypadá to dobře. Mělo by být zkrátka tak „akorát“.  

Boky – ženy by si neměly dělat se svými boky starosti, pokud pravidelně cvičí a rozumně sportují, budou krásně vynikat u plochého bříška pokaždé, ať jsou užší, nebo širší. Anatomie ženského břicha a boků je sama o sobě vzrušující u každé ženské bytosti.

Nohy – dlouhé nohy jsou výhodou, ale zas tu máme podobnou situaci, jako u všech ostatních tělesných partií. Krásné nohy nejsou ani tučné, ani hubené, jsou obvykle přiměřeně osvalené, a to mívají ženy a dívky, které se pravidelně pohybují. Dopomůže k tomu třeba i pouhé skákání na malé dětské trampolíně. A spolu s krásnými stehny a lýtky docílíte i pěkného, pevného pozadí.

Chodidla – divili byste se, kolik mužů sleduje, zda mají ženy vyklenutá chodidla v příčné i podélné klenbě. Je to jeden ze znaků zdraví a správného držení těla. Ploché nohy zkrátka ke krásnému ženskému tělu nepatří. A zda si ženy lakují nehty na nohou? Mnohdy je vzrušivější chodidlo s nehty přírodními, krátce odrostlými, zcela bez laku, nebo jen s bezbarvým lakem.