Firmy

Poznávejte a objevujte svět

Hranice se opět otevřely a my máme volnou cestu za poznáním a dobrodružstvím. Hlavně letní období přímo vybízí k cestování a objevování cizích zemí, krajin a kultur. Díky příznivým cenám letenek je dnes cestování dostupné téměř pro každého. Levné letenky LevneLetenky v těchto dnech seženete do nejoblíbenějších evropských destinací a rovněž do exotických zemí jako je Thajsko či Vietnam.

 

oknoletadlavečer

Možností je nepřeberné množství a my vám přinášíme pouze krátký výčet zemí, které rozhodně stojí za to navštívit.

 

Řecko

Tato země je již několik let oblíbenou destinací pro turisty z celého světa a není se čemu divit. Řecko se pyšní překrásnými plážemi s průzračně čistou vodou. drink na plážiTamní ostrovy se vyznačují malebnou a nezapomenutelnou krajinou. Za zmínku rovněž stojí typické řecké vesničky, pro které jsou typické bílé stavby. Řecko nabízí vyžití opravdu pro každého, na své si přijdou milovníci historie, turistiky a v neposlední řadě také gurmáni, jelikož řecká kuchyně je proslulá po celém světě.

 

Thajsko

Tato exotická země láká především svými nádhernými a bílými písečnými plážemi. Jednou z velkých výhod Thajska jsou příznivé ceny hotelů a jídla. Pro tuto zemi jsou typické pouliční stánky s jídlem, kde můžete sehnat vše od čerstvého ovoce, přes polévky až po hlavní jídla. Ceny pokrmů jsou zde velice příznivé. Velmi levně lze sehnat i ubytování, v tomto ohledu však záleží na oblasti a hlavně době, ve které se do této země rozhodnete vycestovat.

vzlétající letadlo

Spojené arabské emiráty

Dubaj je moderní metropole, kde se střetávají moderní západní prvky s tradiční kulturou Blízkého východu. V Dubaji lze za jeden den zažít doslova vše, od koupání v moři až po lyžování. Možnosti jsou tedy opravdu takřka neomezené. Při návštěvě této světové metropole nezapomeňte na tradiční historickou část, kde se nachází například zlatá ulička, která má jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru.

4.2/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup